ZUPEŁNIE NOWY RODZAJ STUDIA GIER

Firma 1047 Games powstała w 2017 roku, a jej celem jest stworzenie nowego, znakomitego studia z sektora gier AAA, które będzie zapewniać niesamowite gry nowej generacji. Siłą napędową studia są młody, utalentowany zespół deweloperów oraz doświadczeni weterani branży.

Dołącz do nas

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W AKADEMIKU

Studio 1047 Games założyli Ian Proulx i Nicholas Bagamian w pokoju w akademiku Uniwersytetu Stanforda (to właśnie od adresu akademika wzięła się nazwa studia). Pomysł stworzenia pierwszoosobowej strzelanki z portalami, na który dwaj studenci informatyki wpadli w ramach projektu na ostatnim roku studiów, dał początek firmie z funduszem venture capital, która zebrała już ponad 120 milionów dolarów z tytułu finansowania i która obecnie jest jednym z najszybciej rozwijających się studiów gier na świecie. Osiągnęliśmy to dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi, wieloletniej ciężkiej pracy oraz wytrwałości.

MIĘDZYNARODOWY ZESPÓŁ

1047 Games jest i zawsze było studiem pracującym w pełni zdalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskiwać talenty z całego świata, aby realizować nasz cel. Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół może cieszyć się elastycznością i pracować w dowolnym miejscu oraz w dowolny sposób, umożliwiając nam osiąganie wspaniałych wyników. Nasza pochodząca z wielu zakątków świata ekipa stale się powiększa.

remote locations

ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ

Wszytko zaczyna się od naszej wizytówki, którą jest Splitgate – popularna arenowa strzelanka aktualnie dostępna w wersji beta na komputerach i konsolach. W drugiej połowie 2021 roku zainteresowanie grą poszybowało w górę, przekładając się na dwa miliony pobrań w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery i 15 milionów pobrań łącznie. Firma 1047 Games może się pochwalić przebojową grą i stale rozwijającym się zespołem, a do tego wspierają ją jedni z najlepszych inwestorów w branży. Możliwości są więc nieograniczone!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

press@1047games.com

support@1047games.com

partnerships@1047games.com

esports@1047games.com

legal@1047games.com